Scroll Top
Evotec Services sp. z o.o., ul. Drozdów 6, Mikołów, 43-190, Poland

News

Clear Filters
W sierpniu 2016 roku kilku członków naszej firmy wybrało się do Amsterdamu w celu przeniesienia biura naszego stałego Klienta. Poniżej mała fotorelacja z wyjazdu.
Z okazji nowego roku Nowego Roku, chcielibyśmy złożyć wszystkim naszym Klientom i współpracownikom najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku 2016.
31 maja w Częstochowie pracowaliśmy podczas zorganizowanego przez Hutę Częstochowa Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka. Poniżej znaleźć możecie naszą fotorelację.
W ten słoneczny prima aprilisowy dzień życzymy wam produktywnych spotkań, wspaniałych klientów i ekspertów, którzy mogą zrobić wszystko czego tylko sobie zamarzycie.
Po prawie 4 latach pracy dla naszych Klientów firma Evotec życzy wszystkim sukcesów w nadchodzącym roku, dużo wyzwań i nowych początków.
Dzięki jednemu z naszych Klientów, który zaprosił nas na targi  Mobile World Congress 2013 (MWC 2013) odbywające się w Barcelonie mieliśmy okazję poznać wiele wspaniałych ludzi, zobaczyć nowe, ciekawe produkty, i odwiedzić wiele stoisk znanych firm. Poniżej możecie znaleźć fotograficzną mini-relację z naszej wizyty.
By zapewnić naszym pracownikom dogodne warunki pracy dla naszych Klientów postanowiliśmy wynając nasze pierwsze biuro, zakupić odpowiednie krzesła i rozpocząć przygotowania do nowego początku w historii naszej firmy.