Dołącz do nas!

Jeśli pragną Państwo dołączyć do zespołu pracowników firmy Evotec, prosimy o złożenie aplikacji wysyłając swoje CV oraz list motywacyjny na e-mail kontaktowy.

Jeżeli natomiast brak jest aktualnie zamieszczonych ofert pracy, lub interesuje Państwa praca w naszej firmie na stanowisku, na które aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, serdecznie zapraszamy do przesłania zapytania używając naszego formularza kontaktowego. W przypadku zainteresowania Państwa kandydaturą z pewnością nawiążemy kontakt. Informujemy, że ze względu na dużą ilość nadsyłanych aplikacji nie odpowiadamy na wszystkie Państwa oferty, a na rozmowy zapraszamy wybranych kandydatów.

Oferty pracy

Administrator IT

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na proponowanym stanowisku będzie zajmować się wsparciem technicznym dla istniejących i potencjalnych klientów, prowadzeniem wdrożeń oraz szkoleń z zakresu oferowanych przez firmę produktów informatycznych.

Przygotowywanie ofert na sprzęt IT oraz składanie zamówień
Wsparcie techniczne dla użytkowników – rozwiązywanie bieżących problemów
Instalacja/reinstalacja systemów klienckich oraz serwerowych
Instalacja oraz konfiguracja oprogramowania
Podstawowe czynności związane z AD (dodawanie użytkowników, tworzenie udziałów sieciowych, nadawanie uprawnień
Podstawowe czynności związane z Exchange (tworzenie skrzynek pocztowych)
Obsługa filtru anty-spamowego PolicyPatrol
Obsługa serwerów
Diagnozowanie problemów sprzętowych
Utrzymanie istniejącej infrastruktury – wykonywanie prac serwisowych
Systematyczne backupowanie baz SQL oraz VM
Testowanie i wdrażanie dedykowanego oprogramowania
Utylizacja zużytego sprzętu
Zgłaszanie problemów sprzętowych w ramach gwarancji oraz pogwarancyjnych
Prowadzenie dokumentacji (lista użytkowników, licencji, sprzętu)

Wymagania

bardzo dobra znajomość zagadnień administracji systemami desktopowymi Windows (Vista / 7 / 8)
bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z analizą problemów sprzętowych występujących w laptopach, desktopach i serwerach
znajomość zagadnień administracji systemami serwerowymi Windows (2008/2012)
znajomość zagadnień sieciowych (routing, firewalling)
znajomość usług i protokołów sieciowych (smtp, pop3, imap, http, ftp)
znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów
znajomość technologii wirtualizacji (zwłaszcza w zakresie produktów Hyper-V)

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!