Niezależnie czy to mała, średnia czy duża firma traktujemy wszystkich tak samo, podchodząc do każdego Klienta indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i dopasowani do potrzeb naszych usługobiorców, dając im od nas wszystko to, co najlepsze.

Allianz
Allianz
Allianz oferuje dostęp do szerokiej gamy ubezpieczeń życiowych i majątkowych. Jest czołowym ubezpieczycielem majątkowym i jednym z pięciu największych ubezpieczycieli życiowych na światowym rynku. Dziś Grupa Allianz jest jednym z czołowych na świecie podmiotów oferujących usługi finansowe.
Czytaj więcej...
IBM
IBM
IBM to jeden z najstarszych koncernów informatycznych. Obecnie przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania w oparciu o usługi doradcze i informatyczne oraz oprogramowanie i sprzęt. Jej główną siedzibą jest Armonk w pobliżu Nowego Jorku.IBM zajmuje się praktycznie każdym segmentem rynku informatycznego, poczynając od komputerów klasy mainframe, a kończąc na nanotechnologii.
Czytaj więcej...
Imago PR
Imago PR
Imago Public Relations to największa regionalna firma public relations w Polsce według rankingu przychodów agencji PR sporządzonego przez magazyn Press za rok 2013, 2014 i 2015. Podstawą ich działań jest przekonanie o sile komunikacji.
Czytaj więcej...
Secus Property SA
Secus Property SA
Secus Property SA powstała w 2006 r. i prowadzi działalność inwestycyjną w sektorze nieruchomości. Spółka realizuje projekty deweloperskie, poprzez swoje spółki celowe, obejmujące budownictwo mieszkaniowe oraz komercyjne. Firma pozyskuje strategicznie położone nieruchomości oferując klientom wykorzystanie ich potencjału.
Czytaj więcej...
Socrates Investment SA
Socrates Investment SA
Socrates Investment SA to niezależna, prywatna spółka inwestycyjna z siedzibą w Katowicach, która działa na rynku niepublicznym. Przedmiotem podstawowej działalności Spółki jest inwestowanie środków w przedsięwzięcia pozwalające wygenerować ponadprzeciętne stopy zwrotu.
Czytaj więcej...
SoftwareOne
SoftwareOne
SoftwareONE jest prywatną, globalną organizacją świadczącą usługi doradcze na temat trendów w technologii, licencji oprogramowania oraz zamówień i strategii ograniczania kontroli zgodności dla wydawcy oprogramowania.
Czytaj więcej...
Time Asset Management
Time Asset Management
Time Asset Management S.A. jest niezależnym domem maklerskim, który od 2005 roku specjalizuje się w zarządzaniu środkami Klienta w oparciu o aktywa rynku niepublicznego, a także świadczy usługi dla firm poszukujących kapitału na rozwój. Time Asset Management S.A. świadczy także kompleksowe usługi z zakresu doradztwa strategicznego dla firm.
Czytaj więcej...
Wspolna Reprezentacja
Wspolna Reprezentacja
Inicjatywa zrzeszająca osoby pokrzywdzone w procesie konsolidacji sektora elektroenergetycznego, które w latach 2009 – 2010 podpisały umowę zamiany akcji ze Skarbem Państwa. Celem Wspólnej Reprezentacji jest sądowe dochodzenie dla poszkodowanych akcjonariuszy odszkodowań od Skarbu Państwa za niesprawiedliwe warunki zamiany akcji.
Czytaj więcej...
ZeroChaos
ZeroChaos
ZeroChaos świadczy usługi dla firm, które chcąc usprawnić proces pozyskiwania i zarządzania pracownikami, kontraktorami oraz dostawcami. Innowacyjne technologie i strategie połączone z polityką całkowitej przejrzystości finansowej pozwalają firmie na budowanie relacji między firmami a wartościowymi pracownikami kontraktowymi i dostawcami oraz zdobycie przewagi nad konkurencją poprzez przyciąganie i kierowanie najlepszymi i najbardziej doświadczonymi specjalistami na rynku.
Czytaj więcej...

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!