SoftwareONE jest prywatną, globalną organizacją świadczącą usługi doradcze na temat trendów w technologii, licencji oprogramowania oraz zamówień i strategii ograniczania kontroli zgodności dla wydawcy oprogramowania.

Kompletne połączenie tych usług stanowi Software Portfolio Management (SPM). Metodologią firmy, która zapewnia cały cykl życia inwestycji IT danej organizacji są strategiczne harmonogramy działania, które godzą istniejące systemy wobec przyszłych potrzeb technologicznych.

SoftwareONE ma 65 spółek zależnych, które obsługują klientów w 145 krajach, a ich globalną centralą jest Stans w Szwajcarii. Konsultanci SoftwareONE są certyfikowani u kilku wydawców, przede wszystkim w Microsofcie, oraz Oracle, IBM, SAP, VMware, Symantec, Adobe, Citrix.

Software Portfolio Management (SPM) – to metoda klasy korporacyjnej, które łączy w sobie trzy podstawowe elementy: Software Asset Management (SAM), harmonogramy popytu technologii i komercyjne usługi analityczne.

Software Asset Management (SAM) – pomaga organizacjom zrozumieć ich aktualny stan zgodności w odniesieniu do zapisów wydawcy oprogramowania. Jest to praktyka pojednania między tym, co jest rzeczywiście zainstalowane wewnątrz organizacji, a co wydawca ma w zapisie.

Software Procurement Services – zawiera kompleksowe informacje odnośnie zamówień oprogramowania, dla najlepszych praktyk w całym cyklu eksploatacji tego właśnie oprogramowania. SoftwareONE może również wyprowadzić na zewnątrz zarządzanie wydatkami w kwestii oprogramowania i licencji w imieniu klienta.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!